forum

dezbateri libere despre sindicate * învăţământ * lege

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 

USH

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
LILUS

Puncte : 4
Reputatie : 1
Data de inscriere : 12/07/2010

MesajSubiect: USH   Lun Iul 12, 2010 5:21 am

Va rog sa imi spuneti (daca puteti) care este adevarul in ceea ce priveste legalitatea/recunoasterea diplomelor de licenta obtinute in iulie 2009 de catre absolventii USH? Se tot face referire la HG-urile aferente anilor de inscriere in anul I, respectiv 2006 in cazul absolventilor 2009. Bun, am inteles, dar in Hg din 2006 NU am vazut scris ca trebuie acreditata FORMA de invatamant. Care este adevarul? Imi vine foarte greu sa ma descurc in atatea legi, articole de legi, hotarari de guvern sau mai stiu eu ce. Eu personal sunt invatatoare si am urmat aceasta universitate, Fac. Pedagogie- Psihologie BV in perioada 2006-2009. Vreau sa imi caut dreptatea si acum sunt sigura ca nu pot fara ajutor avizat... as vrea insa sa stiu daca mai am vreo sansa ca sa imi fie recunoscute studiile! Sau pe scurt: am sau nu studii superioare absolvite?
Va multumesc.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
LILUS

Puncte : 4
Reputatie : 1
Data de inscriere : 12/07/2010

MesajSubiect: Re: USH   Mier Iul 14, 2010 9:51 pm

Ciar nu poate nimeni sa raspunda?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
sinvlex
Admin
Admin

Puncte : 134
Reputatie : 15
Data de inscriere : 04/01/2010

MesajSubiect: Re: USH   Lun Iul 19, 2010 9:38 pm

Dumnezeu stie are este adevarul despre USH. Itele sunt prea incurcate si se vor descurca, daca se vor descurca, in justitie.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://sinvlex.blogspot.com/
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: USH   

Sus In jos

USH
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
forum :: PROBLEMELE JURIDICE DIN UNITĂŢILE DE ÎNVĂŢĂMÂNT :: Aici dezbatem şi încercam să rezolvăm împreună problemele juridice pe care le întâmpinăm în unităţile de învăţământ :: Alte probleme juridice specifice salariaţilor din învăţământ (întrebări, sugestii, reclamaţii)-
Mergi direct la: